Aplikácia, ktorá vám nájde vo vašom okolí miesto, kde sa zdravo najete

06.10.2021

HappyCow je skvelá aplikácia, ktorá pomáha nájsť vegánske, vegetariánske reštaurácie a podniky. Je super pomocníkom keď ste vonku, alebo na cestách. Pokrýva viac ako 180 krajín a zaisťuje, že sa budete mať kde dobre najesť, nech ste kdekoľvek. Priamo v aplikácii nájdete aj recenzie na konkrétne reštaurácie čo je veľmi nápomocné pri výbere.

HappyCow bola založená v roku 1999 s cieľom vytvoriť svetového sprievodcu po vegetariánskych a vegánskych reštauráciách. Tento cieľ bol odvtedy upravený tak, aby pomáhal "ľuďom na celom svete nájsť vegánske, vegetariánske a zdravé jedlo"

Z pôvodných zoznamov reštaurácií a recenzií sa HappyCow rozrástla o informácie o receptoch, cestovaní, zdraví a ďalších témach.

K ďalším zoznamom okrem toho patria obchody so zdravou výživou, džúsové bary, ubytovacie jednotky vhodné pre vegánov, zariadenia a ďalšie subjekty so zreteľom na súcit so zvieratami.

Aplikácia stojí 3,99USD a je k dispozícii iba pre iOS, ale je tiež k dispozícii zadarmo prostredníctvom webovej stránky https://www.happycow.net/